Didžiausia turizmo paroda TTG Riminyje

„TTG Travel Experience“ yra daugiau nei kelionių paroda. Tai unikali platforma, kurioje galite atrasti naujausias kelionių pramonės tendencijas, susitikti su profesionalais ir ekspertais iš viso pasaulio ir auginti savo tinklą bei verslą.

Daugiau nei 2 000 dalyvių, 300 renginių, seminarų ir mokymo kursų per tris dienas vyksta derybos ir susitikimai, kuriuose dalyvauja verslo atstovai, ir supakuota renginių programa, pristatymas ir reklaminė veikla.

„TTG Travel Experience“ yra svarbiausia ir efektyviausia verslo įmonių paroda Italijoje.
Tai struktūrizuota tinklo priemonė, per kurią galite rasti galimybių, ištirti turinį ir tendencijas pasaulinėje pramonės šakoje ir dalyvauti pelningoje komercinėje atitikties programoje „Paskirtis“ visame pasaulyje. Parodoje siūloma tradicija ir naujovės turizmo srityje po vienu stogu.

„TTG Travel Experience“ viename renginyje susitinka trys pagrindinės pramonės parodos bendruomenės: „TTG Travel Experience“, pagrindinė Italijos tarptautinė turizmo paroda ir didžiausia Italijos turizmo pasiūla pasaulyje; SIA „Hospitality Design“, tarptautinė svetingumo paroda; „Sun Beach & Outdoor Style“ – poilsis po atviru dangumi.

Bendra rinka, skatinanti verslą ir tinklų kūrimo galimybės tiems, kurie kuria produktus, ir tiems, kurie juos platina Italijoje ir užsienyje.


► Idėjų seminaras operatoriams iš viso pasaulio

► Informacijos ir įkvėpimo šaltinis projektavimo, tendencijų, naujų turizmo formatų, vartotojų norų ir siekių tyrimams

► Tarptautinis turizmo ir aplinkosaugos etalonas
svetingumo stilius

Daugiau informacijos https://en.ttgexpo.it

2019 Rugpjūčio 9-11

Tik 50 vietų!

Kaina  500 Eur.

Į kainą įskaičiuota:

  • Transportas Vilnius – Riminis
  • Apgyvendinimas
  • Maitinimas

Registracija Tel.: (8-679) 08380 ir info@tua.lt